ЕвропаФорум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЕвропаФорум

Форум наменет за забава и дружење!
 
PortalHomeGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Ромарио: Имав секс во авион, а фудбал играв подобро од Пеле

Go down 
2 posters
АвторПорака
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Број на мислења : 2333
Години : 32
Локација : Гевгелија
Земја : Македонија
Репутација : 0
Поени : 6110

Ромарио: Имав секс во авион, а фудбал играв подобро од Пеле Empty
ПишувањеПредмет: Ромарио: Имав секс во авион, а фудбал играв подобро од Пеле   Ромарио: Имав секс во авион, а фудбал играв подобро од Пеле I_icon_minitimeСре Апр 23, 2008 1:04 am

Ромарио: Имав секс во авион, а фудбал играв подобро од Пеле Romario
Бразилската фудбалска ѕвезда 42-годишниот Ромарио продолжува да ја забавува јавноста со своите медиумски настапи. Пет дена по прекинувањето на својата фудбалска кариера, Ромарио гостувал во познатата емисија „фантастико“ на ТВ каде што открил многу занимливости.
Во текот на емисијата Ромарио нагласил неколку пати дека е подобар фудбалер од Пеле и признал дека имал секс во авион после еден натпревар на бразилската репрезентација.
„Никогаш не сум гледал како Пеле игра фудбал, меѓутоа мислам дека сум подобар од него. Само еден е Пеле, само еден е Марадона, но и Ромарио е само еден. Во внатрешниот простор на стадионот не е имало подобар играч од мене. Не го фледам својот наследник“, рекол расположено Ромарио.
Ромарио својата кариера ја започнал во 1985 год. во клубот Васко Де Гама и за истиот клуб го одиграл својот последен натпревар. Во својата кариера има постигнато повеќе од 1000 голови.
Вратете се на почетокот Go down
Evropa
Прав Форумџија
Прав Форумџија
Evropa


Број на мислења : 107
Земја : Ромарио: Имав секс во авион, а фудбал играв подобро од Пеле Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 6045

Ромарио: Имав секс во авион, а фудбал играв подобро од Пеле Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ромарио: Имав секс во авион, а фудбал играв подобро од Пеле   Ромарио: Имав секс во авион, а фудбал играв подобро од Пеле I_icon_minitimeСре Jул 16, 2008 2:52 am

hsg
Вратете се на почетокот Go down
 
Ромарио: Имав секс во авион, а фудбал играв подобро од Пеле
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ЕвропаФорум-
Отиди до: