ЕвропаФорум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЕвропаФорум

Форум наменет за забава и дружење!
 
PortalHomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Бред Пит: Син ми личи на Путин

Go down 
АвторПорака
ExpLoRer
Администратор
Администратор
ExpLoRer

Број на мислења : 1469
Локација : Psy Skopje
Земја : Бред Пит: Син ми личи на Путин Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4859

Бред Пит: Син ми личи на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Бред Пит: Син ми личи на Путин   Бред Пит: Син ми личи на Путин I_icon_minitimeСре Aвг 06, 2008 11:23 pm

Холивудските ѕвезди Бред Пит и Анџелина Џоли, кои на 12 јули станаа
родители на близнаци, момче Нокс Ленокс и девојче Вивиен Марчелин,
изненадени се колку нивниот син личи на поранешниот претседател и
актуелен премиер на Русија, Владимир Путин.

“Вивиен многу личи на Анџелина, како физички така и во однесувањето.
Подеднакво е елегантна како и нејзината мајка. Што се однесува до Нокс,
помалку личи на мене и исто како јас, сака музика. Меѓутоа, при
раѓањето многу повеќе личеше на Владимир Путин, отколку на мене“, рекол
Пит, пренесе Блиц.

Анџелина, која со Бред Пит веќе има четири деца, од кои три
посвоени, признала дека не и е лесно со уште две деца, но оти во се и
помагаат останатите членови на фамилијата.
Вратете се на почетокот Go down
ExpLoRer
Администратор
Администратор
ExpLoRer

Број на мислења : 1469
Локација : Psy Skopje
Земја : Бред Пит: Син ми личи на Путин Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4859

Бред Пит: Син ми личи на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бред Пит: Син ми личи на Путин   Бред Пит: Син ми личи на Путин I_icon_minitimeСре Aвг 06, 2008 11:23 pm

Хааххаха ќе вдиме кога ќе порасне сега уште толку нема да се приметува :DD
Вратете се на почетокот Go down
It's_A_GiRL
Форум Зависник
Форум Зависник
It's_A_GiRL

Број на мислења : 302
Години : 32
Локација : Somewhere with my boyfriend
Земја : Бред Пит: Син ми личи на Путин Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4507

Бред Пит: Син ми личи на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бред Пит: Син ми личи на Путин   Бред Пит: Син ми личи на Путин I_icon_minitimeЧет Aвг 07, 2008 1:54 am

Интересно
Вратете се на почетокот Go down
ExpLoRer
Администратор
Администратор
ExpLoRer

Број на мислења : 1469
Локација : Psy Skopje
Земја : Бред Пит: Син ми личи на Путин Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4859

Бред Пит: Син ми личи на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бред Пит: Син ми личи на Путин   Бред Пит: Син ми личи на Путин I_icon_minitimeЧет Aвг 07, 2008 2:21 am

од каде баш на путин ме чуди
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Бред Пит: Син ми личи на Путин Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бред Пит: Син ми личи на Путин   Бред Пит: Син ми личи на Путин I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Бред Пит: Син ми личи на Путин
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ЕвропаФорум-
Отиди до: