ЕвропаФорум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЕвропаФорум

Форум наменет за забава и дружење!
 
PortalHomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Авион удрил во куќа, петмина загинати

Go down 
АвторПорака
ExpLoRer
Администратор
Администратор
ExpLoRer

Број на мислења : 1469
Локација : Psy Skopje
Земја : Авион удрил во куќа, петмина загинати Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4859

Авион удрил во куќа, петмина загинати Empty
ПишувањеПредмет: Авион удрил во куќа, петмина загинати   Авион удрил во куќа, петмина загинати I_icon_minitimeСре Aвг 06, 2008 11:24 pm

Пет лица загинале, од кои три се деца, кога авион удрил во куќа во Орегон, САД.
Како што неведуваат локалните медиуми, во нереќата која се случила
во популарното летувалиште Герхарт, три деца биле во куќата кога
налетал авинот. Двете возрасни лица кои загинале се наоѓале во авионот.
Во најблиската болница биле примени три лица – две деца и една
возрасна личност кои исто така во моментот на несреќата биле во куќата.
Телата на останатите сеуште не биле најдени.
Вратете се на почетокот Go down
ExpLoRer
Администратор
Администратор
ExpLoRer

Број на мислења : 1469
Локација : Psy Skopje
Земја : Авион удрил во куќа, петмина загинати Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4859

Авион удрил во куќа, петмина загинати Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авион удрил во куќа, петмина загинати   Авион удрил во куќа, петмина загинати I_icon_minitimeСре Aвг 06, 2008 11:25 pm

Голема несреќа..
Вратете се на почетокот Go down
It's_A_GiRL
Форум Зависник
Форум Зависник
It's_A_GiRL

Број на мислења : 302
Години : 32
Локација : Somewhere with my boyfriend
Земја : Авион удрил во куќа, петмина загинати Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4507

Авион удрил во куќа, петмина загинати Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авион удрил во куќа, петмина загинати   Авион удрил во куќа, петмина загинати I_icon_minitimeЧет Aвг 07, 2008 1:49 am

цццц се урнал или многу ниско летал
Вратете се на почетокот Go down
ExpLoRer
Администратор
Администратор
ExpLoRer

Број на мислења : 1469
Локација : Psy Skopje
Земја : Авион удрил во куќа, петмина загинати Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4859

Авион удрил во куќа, петмина загинати Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авион удрил во куќа, петмина загинати   Авион удрил во куќа, петмина загинати I_icon_minitimeЧет Aвг 07, 2008 2:26 am

Сигурно се урнал
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Авион удрил во куќа, петмина загинати Empty
ПишувањеПредмет: Re: Авион удрил во куќа, петмина загинати   Авион удрил во куќа, петмина загинати I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Авион удрил во куќа, петмина загинати
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ЕвропаФорум-
Отиди до: