ЕвропаФорум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЕвропаФорум

Форум наменет за забава и дружење!
 
PortalHomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 ЕУ бара цигари што сами се гасат

Go down 
АвторПорака
ExpLoRer
Администратор
Администратор
ExpLoRer

Број на мислења : 1469
Локација : Psy Skopje
Земја : ЕУ бара цигари што сами се гасат Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4859

ЕУ бара цигари што сами се гасат Empty
ПишувањеПредмет: ЕУ бара цигари што сами се гасат   ЕУ бара цигари што сами се гасат I_icon_minitimeСре Aвг 06, 2008 11:26 pm

Најдоцна за три години Европската унија сака да реши продажба на
цигари кои што по определено време сами ќе се гасат, објавува
германскиот весник “Ди велт“.
“Цигарите што сами ќе се гасат ќе спасат најмалку 2.000 лица
годишно“, изјавил европскиот комесар за заштита на потрошувачите,
Меглена Кунева.
Освен тоа, ќе бидат спречени низа пожари, предизвикани од
недогаснати цигари. Технички, цигара што сама се гаси не е проблем за
индустријата.
Вратете се на почетокот Go down
ExpLoRer
Администратор
Администратор
ExpLoRer

Број на мислења : 1469
Локација : Psy Skopje
Земја : ЕУ бара цигари што сами се гасат Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4859

ЕУ бара цигари што сами се гасат Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕУ бара цигари што сами се гасат   ЕУ бара цигари што сами се гасат I_icon_minitimeСре Aвг 06, 2008 11:26 pm

Хехе е ај да видиме дали ќе измислат такви.
Вратете се на почетокот Go down
It's_A_GiRL
Форум Зависник
Форум Зависник
It's_A_GiRL

Број на мислења : 302
Години : 32
Локација : Somewhere with my boyfriend
Земја : ЕУ бара цигари што сами се гасат Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4507

ЕУ бара цигари што сами се гасат Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕУ бара цигари што сами се гасат   ЕУ бара цигари што сами се гасат I_icon_minitimeЧет Aвг 07, 2008 1:44 am

Epa Eu многу сакаат
Вратете се на почетокот Go down
ExpLoRer
Администратор
Администратор
ExpLoRer

Број на мислења : 1469
Локација : Psy Skopje
Земја : ЕУ бара цигари што сами се гасат Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4859

ЕУ бара цигари што сами се гасат Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕУ бара цигари што сами се гасат   ЕУ бара цигари што сами се гасат I_icon_minitimeЧет Aвг 07, 2008 2:27 am

Епа Еу е нема шала
Вратете се на почетокот Go down
ELektron|C
Администратор
Администратор
ELektron|C

Број на мислења : 1429
Години : 31
Локација : Psy MaCeDoNiA
Работа/Хоби : TRANCE
Земја : ЕУ бара цигари што сами се гасат Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4741

ЕУ бара цигари што сами се гасат Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕУ бара цигари што сами се гасат   ЕУ бара цигари што сами се гасат I_icon_minitimeСаб Aвг 09, 2008 10:15 pm

ако измислат тоа е многу cool
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ЕУ бара цигари што сами се гасат Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЕУ бара цигари што сами се гасат   ЕУ бара цигари што сами се гасат I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
ЕУ бара цигари што сами се гасат
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ЕвропаФорум-
Отиди до: