ЕвропаФорум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЕвропаФорум

Форум наменет за забава и дружење!
 
PortalHomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Кафана или диско?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
ELektron|C
Администратор
Администратор
ELektron|C

Број на мислења : 1429
Години : 31
Локација : Psy MaCeDoNiA
Работа/Хоби : TRANCE
Земја : Кафана или диско? - Page 3 Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4741

Кафана или диско? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафана или диско?   Кафана или диско? - Page 3 I_icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 4:51 pm

epa ne e sekoj pat interesno samo vo kafana... mora da se menuva inaku se ke ti stane dosadno ...
Вратете се на почетокот Go down
slashmk
Почетник
Почетник
slashmk

Број на мислења : 26
Години : 29
Локација : Macedonia
Земја : Кафана или диско? - Page 3 Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4709

Кафана или диско? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафана или диско?   Кафана или диско? - Page 3 I_icon_minitimeВто Мај 13, 2008 2:18 pm

disko sa znae so ke brkam vo kafana Very Happy:D:D
Вратете се на почетокот Go down
ELektron|C
Администратор
Администратор
ELektron|C

Број на мислења : 1429
Години : 31
Локација : Psy MaCeDoNiA
Работа/Хоби : TRANCE
Земја : Кафана или диско? - Page 3 Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4741

Кафана или диско? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафана или диско?   Кафана или диско? - Page 3 I_icon_minitimeСре Мај 14, 2008 1:40 am

slashmk напиша:
disko sa znae so ke brkam vo kafana Very Happy:D:D

Pejackata ke ja baknuvas i ke i lepis pari Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
DidA
Форум Зависник
Форум Зависник
DidA

Број на мислења : 285
Години : 26
Локација : Psy Kratovo
Земја : Кафана или диско? - Page 3 Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4615

Кафана или диско? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафана или диско?   Кафана или диско? - Page 3 I_icon_minitimeСре Мај 14, 2008 9:37 pm

ELektron|C напиша:
slashmk напиша:
disko sa znae so ke brkam vo kafana Very Happy:D:D

Pejackata ke ja baknuvas i ke i lepis pari Very Happy
lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
^_LXandeR_^
Модератор
Модератор
^_LXandeR_^

Број на мислења : 624
Години : 27
Локација : sarafka
Работа/Хоби : fudbal
Земја : Кафана или диско? - Page 3 Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4594

Кафана или диско? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафана или диско?   Кафана или диско? - Page 3 I_icon_minitimeЧет Мај 15, 2008 7:51 pm

kafana e majubavo pinas si apnaes neso pojacki cilivas ni glava da te bole ni niso
Вратете се на почетокот Go down
simpaticen
Модератор
Модератор
simpaticen

Број на мислења : 693
Години : 29
Локација : Dracevo
Земја : Кафана или диско? - Page 3 Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4858

Кафана или диско? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафана или диско?   Кафана или диско? - Page 3 I_icon_minitimeСаб Мај 17, 2008 12:19 am

Во диското има повеќе цури и затоа повеќе ми се оди во диско Smile

_________________
Кафана или диско? - Page 3 Weed10bv3
Вратете се на почетокот Go down
^_LXandeR_^
Модератор
Модератор
^_LXandeR_^

Број на мислења : 624
Години : 27
Локација : sarafka
Работа/Хоби : fudbal
Земја : Кафана или диско? - Page 3 Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4594

Кафана или диско? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафана или диско?   Кафана или диско? - Page 3 I_icon_minitimeВто Мај 20, 2008 4:30 pm

simpaticen напиша:
Во диското има повеќе цури и затоа повеќе ми се оди во диско Smile
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
mAsAkAr4e
Почетник
Почетник
mAsAkAr4e

Број на мислења : 33
Години : 25
Локација : Psy _Kratovo_
Работа/Хоби : Football
Земја : Кафана или диско? - Page 3 Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4567

Кафана или диско? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафана или диско?   Кафана или диско? - Page 3 I_icon_minitimeСаб Јун 07, 2008 10:38 pm

Vo diskoto se odi koga si raspolozen, a koga ne si odis vo kafana!!! lol! lol! lol! bravo1 bravo1 bravo1
Вратете се на почетокот Go down
http://igor.velkovski
simpaticen
Модератор
Модератор
simpaticen

Број на мислења : 693
Години : 29
Локација : Dracevo
Земја : Кафана или диско? - Page 3 Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4858

Кафана или диско? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафана или диско?   Кафана или диско? - Page 3 I_icon_minitimeНед Јун 08, 2008 12:20 am

За мене најдобро е во кафеана а имам кажено многу пати ако сакам да фатам некоја риба одам во диско Razz

_________________
Кафана или диско? - Page 3 Weed10bv3
Вратете се на почетокот Go down
Miljan
Администратор
Администратор
Miljan

Број на мислења : 2459
Локација : Psy Earth
Земја : Кафана или диско? - Page 3 Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4693

Кафана или диско? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафана или диско?   Кафана или диско? - Page 3 I_icon_minitimeВто Aвг 05, 2008 1:41 am

у диско идес за се изиграш а во кафан одиш да да одмориш да си каснеш
Вратете се на почетокот Go down
ExpLoRer
Администратор
Администратор
ExpLoRer

Број на мислења : 1469
Локација : Psy Skopje
Земја : Кафана или диско? - Page 3 Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4859

Кафана или диско? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафана или диско?   Кафана или диско? - Page 3 I_icon_minitimeВто Aвг 05, 2008 4:56 pm

Јас ни во кафана ни во диско не сум бил 2-3 месеци.
Вратете се на почетокот Go down
ELektron|C
Администратор
Администратор
ELektron|C

Број на мислења : 1429
Години : 31
Локација : Psy MaCeDoNiA
Работа/Хоби : TRANCE
Земја : Кафана или диско? - Page 3 Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4741

Кафана или диско? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафана или диско?   Кафана или диско? - Page 3 I_icon_minitimeСре Aвг 06, 2008 2:04 am

јас во диско сум бил ...ама во кафана оддамна не сум бил
Вратете се на почетокот Go down
ExpLoRer
Администратор
Администратор
ExpLoRer

Број на мислења : 1469
Локација : Psy Skopje
Земја : Кафана или диско? - Page 3 Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4859

Кафана или диско? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафана или диско?   Кафана или диско? - Page 3 I_icon_minitimeНед Aвг 10, 2008 4:26 pm

Ќе почнам веке само во кафани ќе одам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
It's_A_GiRL
Форум Зависник
Форум Зависник
It's_A_GiRL

Број на мислења : 302
Години : 32
Локација : Somewhere with my boyfriend
Земја : Кафана или диско? - Page 3 Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4507

Кафана или диско? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафана или диско?   Кафана или диско? - Page 3 I_icon_minitimeВто Aвг 12, 2008 2:22 am

Мене повеќе ми се оди во кафеана
Вратете се на почетокот Go down
^_LXandeR_^
Модератор
Модератор
^_LXandeR_^

Број на мислења : 624
Години : 27
Локација : sarafka
Работа/Хоби : fudbal
Земја : Кафана или диско? - Page 3 Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4594

Кафана или диско? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафана или диско?   Кафана или диско? - Page 3 I_icon_minitimeСре Aвг 13, 2008 10:49 pm

disco djjjj djjjj djjjj djjjj :Dj: :Dj: :Dj: :Dj: :Dj: :Dj: :Dj: yujiii yujiii yujiii yujiii
Вратете се на почетокот Go down
w1Ld
Администратор
Администратор
w1Ld

Број на мислења : 1
Години : 28
Локација : Gevgelija
Земја : Кафана или диско? - Page 3 Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4010

Кафана или диско? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафана или диско?   Кафана или диско? - Page 3 I_icon_minitimeПон Дек 14, 2009 7:43 pm

Море и тоа и тоа само Алкохол да има x)))
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Кафана или диско? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кафана или диско?   Кафана или диско? - Page 3 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кафана или диско?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ЕвропаФорум-
Отиди до: