ЕвропаФорум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЕвропаФорум

Форум наменет за забава и дружење!
 
PortalHomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Ликот на Тоше на фотографија?!

Go down 
АвторПорака
MAJA
VIP
VIP
MAJA

Број на мислења : 249
Години : 36
Локација : zemja
Земја : Ликот на Тоше на фотографија?! Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4610

Ликот на Тоше на фотографија?! Empty
ПишувањеПредмет: Ликот на Тоше на фотографија?!   Ликот на Тоше на фотографија?! I_icon_minitimeПон Апр 28, 2008 10:00 pm

Ликот на Тоше на фотографија?! 1securedownload


Тоше Проески се појави и на фотографија. По вчерашното појавување на ликот на Тоше Проески на Велигнедско јајце, Милена не можела да се воздржи, а да не ја сподели сликата со сите. Милена Секуловска има 19 години и живее во Драчево. На маскенбалот за 1 април се сликала со својата другарка. Веднаш го забележала ликот на Тоше во позадината, но сакала сликата да си ја зачува само за себе, мислејќи дека е единствената која го забележала тоа. Но откако тоа им го покажала и на своите родители и тие го познале Тоше.
Милена тврди дека не се работи за фотомонтажа. Останува прашањето дали се работи за ефект, добиен со играта на светлината во позадина, создаден при сликањето на фотографијата на априлскиот маскембал?


што мислите вие дали е обработка некоја или не?????
Вратете се на почетокот Go down
ExpLoRer
Администратор
Администратор
ExpLoRer

Број на мислења : 1469
Локација : Psy Skopje
Земја : Ликот на Тоше на фотографија?! Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4859

Ликот на Тоше на фотографија?! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ликот на Тоше на фотографија?!   Ликот на Тоше на фотографија?! I_icon_minitimeПет Мај 02, 2008 9:47 pm

е каде го гледаат тоше??????????? глпости
Вратете се на почетокот Go down
MAJA
VIP
VIP
MAJA

Број на мислења : 249
Години : 36
Локација : zemja
Земја : Ликот на Тоше на фотографија?! Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4610

Ликот на Тоше на фотографија?! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ликот на Тоше на фотографија?!   Ликот на Тоше на фотографија?! I_icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 1:42 am

онаму под светлото
Вратете се на почетокот Go down
^princeza^
Форум Зависник
Форум Зависник
^princeza^

Број на мислења : 170
Години : 32
Локација : Некаде
Земја : Ликот на Тоше на фотографија?! Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4858

Ликот на Тоше на фотографија?! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ликот на Тоше на фотографија?!   Ликот на Тоше на фотографија?! I_icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 3:48 am

абе да океј се али не ми се верува дека точна е сликава
Вратете се на почетокот Go down
Miljan
Администратор
Администратор
Miljan

Број на мислења : 2459
Локација : Psy Earth
Земја : Ликот на Тоше на фотографија?! Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4693

Ликот на Тоше на фотографија?! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ликот на Тоше на фотографија?!   Ликот на Тоше на фотографија?! I_icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 5:17 pm

Abe vie imate slusnato za PhotoShop preku toa mozes da napravis tose da go ima nasekade Smile
Вратете се на почетокот Go down
MAJA
VIP
VIP
MAJA

Број на мислења : 249
Години : 36
Локација : zemja
Земја : Ликот на Тоше на фотографија?! Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4610

Ликот на Тоше на фотографија?! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ликот на Тоше на фотографија?!   Ликот на Тоше на фотографија?! I_icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 9:43 pm

да да во право си и јас кога видов помислив на тоа знаеш?пошто го имам во компиутер и знам што може да направи!ај ке почекаме ке видими што ке кажат експертите Laughing Laughing Laughing Laughing


Последната промена е направена од MAJA на Чет Мај 08, 2008 8:28 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
DidA
Форум Зависник
Форум Зависник
DidA

Број на мислења : 285
Години : 26
Локација : Psy Kratovo
Земја : Ликот на Тоше на фотографија?! Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4615

Ликот на Тоше на фотографија?! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ликот на Тоше на фотографија?!   Ликот на Тоше на фотографија?! I_icon_minitimeВто Мај 06, 2008 5:53 pm

wtf Narod gleda toa sto saka da go vide!!!
Вратете се на почетокот Go down
Break*Dancer
Форум Зависник
Форум Зависник
Break*Dancer

Број на мислења : 448
Години : 31
Локација : Macedonia
Земја : Ликот на Тоше на фотографија?! Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4811

Ликот на Тоше на фотографија?! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ликот на Тоше на фотографија?!   Ликот на Тоше на фотографија?! I_icon_minitimeВто Мај 06, 2008 8:28 pm

Глупост ова анимација направено си играат луѓето....

_________________
I Am ControlinG The WorLd
Вратете се на почетокот Go down
ELektron|C
Администратор
Администратор
ELektron|C

Број на мислења : 1429
Години : 31
Локација : Psy MaCeDoNiA
Работа/Хоби : TRANCE
Земја : Ликот на Тоше на фотографија?! Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4741

Ликот на Тоше на фотографија?! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ликот на Тоше на фотографија?!   Ликот на Тоше на фотографија?! I_icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 5:14 pm

Se dodeka ne se utvrdi dali fotografijata e aplicirana vo photoshop ... ne znam sto da komentiram ...
Вратете се на почетокот Go down
^AlMiR^
Почетник
Почетник
^AlMiR^

Број на мислења : 43
Локација : Veles
Земја : Ликот на Тоше на фотографија?! Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4856

Ликот на Тоше на фотографија?! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ликот на Тоше на фотографија?!   Ликот на Тоше на фотографија?! I_icon_minitimeВто Jул 22, 2008 9:37 am

ELektron|C напиша:
Se dodeka ne se utvrdi dali fotografijata e aplicirana vo photoshop ... ne znam sto da komentiram ...

Што да коментираш кога ова се живи глупости!
Вратете се на почетокот Go down
It's_A_BoY
Форум Зависник
Форум Зависник
It's_A_BoY

Број на мислења : 157
Години : 35
Локација : Somewhere with my girlfriend
Земја : Ликот на Тоше на фотографија?! Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4506

Ликот на Тоше на фотографија?! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ликот на Тоше на фотографија?!   Ликот на Тоше на фотографија?! I_icon_minitimeСре Aвг 06, 2008 11:06 pm

Се се ова глупости
Вратете се на почетокот Go down
ELektron|C
Администратор
Администратор
ELektron|C

Број на мислења : 1429
Години : 31
Локација : Psy MaCeDoNiA
Работа/Хоби : TRANCE
Земја : Ликот на Тоше на фотографија?! Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4741

Ликот на Тоше на фотографија?! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ликот на Тоше на фотографија?!   Ликот на Тоше на фотографија?! I_icon_minitimeСаб Aвг 09, 2008 2:04 am

^AlMiR^ напиша:
ELektron|C напиша:
Se dodeka ne se utvrdi dali fotografijata e aplicirana vo photoshop ... ne znam sto da komentiram ...

Што да коментираш кога ова се живи глупости!

па да изглеа така ќе е ...само не знам што мислат така ќе стекнат популарност или што ? :S
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Ликот на Тоше на фотографија?! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ликот на Тоше на фотографија?!   Ликот на Тоше на фотографија?! I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Ликот на Тоше на фотографија?!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ЕвропаФорум-
Отиди до: