ЕвропаФорум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЕвропаФорум

Форум наменет за забава и дружење!
 
PortalHomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

 

 27 години лежел невин во затвор

Go down 
АвторПорака
ExpLoRer
Администратор
Администратор
ExpLoRer

Број на мислења : 1469
Локација : Psy Skopje
Земја : 27 години лежел невин во затвор Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4859

27 години лежел невин во затвор Empty
ПишувањеПредмет: 27 години лежел невин во затвор   27 години лежел невин во затвор I_icon_minitimeПет Мај 02, 2008 9:49 pm

Според ДНК анализите, човекот кој 27 години бил во затворот во Далас, конечно е пуштен на слобода. Џејмс Вудвард бил обвинет за убиство и силување на својата девојка.
Вратете се на почетокот Go down
ExpLoRer
Администратор
Администратор
ExpLoRer

Број на мислења : 1469
Локација : Psy Skopje
Земја : 27 години лежел невин во затвор Flagmacedoniale6
Репутација : 1
Поени : 4859

27 години лежел невин во затвор Empty
ПишувањеПредмет: Re: 27 години лежел невин во затвор   27 години лежел невин во затвор I_icon_minitimeПет Мај 02, 2008 9:50 pm

цццц вравос бре дури сега го отврдиле тоа
Вратете се на почетокот Go down
DidA
Форум Зависник
Форум Зависник
DidA

Број на мислења : 285
Години : 26
Локација : Psy Kratovo
Земја : 27 години лежел невин во затвор Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4615

27 години лежел невин во затвор Empty
ПишувањеПредмет: Re: 27 години лежел невин во затвор   27 години лежел невин во затвор I_icon_minitimeВто Мај 06, 2008 5:54 pm

lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Break*Dancer
Форум Зависник
Форум Зависник
Break*Dancer

Број на мислења : 448
Години : 31
Локација : Macedonia
Земја : 27 години лежел невин во затвор Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4811

27 години лежел невин во затвор Empty
ПишувањеПредмет: Re: 27 години лежел невин во затвор   27 години лежел невин во затвор I_icon_minitimeВто Мај 06, 2008 8:26 pm

што нема да видиш Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
I Am ControlinG The WorLd
Вратете се на почетокот Go down
^_LXandeR_^
Модератор
Модератор
^_LXandeR_^

Број на мислења : 624
Години : 27
Локација : sarafka
Работа/Хоби : fudbal
Земја : 27 години лежел невин во затвор Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4594

27 години лежел невин во затвор Empty
ПишувањеПредмет: Re: 27 години лежел невин во затвор   27 години лежел невин во затвор I_icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 12:49 am

sto posto sam siguran deka sudijata bil platen
Вратете се на почетокот Go down
ELektron|C
Администратор
Администратор
ELektron|C

Број на мислења : 1429
Години : 31
Локација : Psy MaCeDoNiA
Работа/Хоби : TRANCE
Земја : 27 години лежел невин во затвор Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4741

27 години лежел невин во затвор Empty
ПишувањеПредмет: Re: 27 години лежел невин во затвор   27 години лежел невин во затвор I_icon_minitimeСаб Мај 10, 2008 5:12 pm

mu pominal nemu zivotot
Вратете се на почетокот Go down
^_LXandeR_^
Модератор
Модератор
^_LXandeR_^

Број на мислења : 624
Години : 27
Локација : sarafka
Работа/Хоби : fudbal
Земја : 27 години лежел невин во затвор Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4594

27 години лежел невин во затвор Empty
ПишувањеПредмет: Re: 27 години лежел невин во затвор   27 години лежел невин во затвор I_icon_minitimeЧет Мај 22, 2008 12:00 am

pa dobro e so konecno ga pustile od zatvor
Вратете се на почетокот Go down
^AlMiR^
Почетник
Почетник
^AlMiR^

Број на мислења : 43
Локација : Veles
Земја : 27 години лежел невин во затвор Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4856

27 години лежел невин во затвор Empty
ПишувањеПредмет: Re: 27 години лежел невин во затвор   27 години лежел невин во затвор I_icon_minitimeВто Jул 22, 2008 9:38 am

Епа и тоа се дешава
Вратете се на почетокот Go down
It's_A_BoY
Форум Зависник
Форум Зависник
It's_A_BoY

Број на мислења : 157
Години : 35
Локација : Somewhere with my girlfriend
Земја : 27 години лежел невин во затвор Flagmacedoniale6
Репутација : 0
Поени : 4506

27 години лежел невин во затвор Empty
ПишувањеПредмет: Re: 27 години лежел невин во затвор   27 години лежел невин во затвор I_icon_minitimeСре Aвг 06, 2008 11:05 pm

Се случува и ова
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
27 години лежел невин во затвор Empty
ПишувањеПредмет: Re: 27 години лежел невин во затвор   27 години лежел невин во затвор I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
27 години лежел невин во затвор
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
ЕвропаФорум-
Отиди до: